Rekrutacja ZUSS Czarnków

Krynicki Recykling S.A. jest największą w Polsce firmą przetwarzającą i uzdatniającą stłuczkę szklaną. Spółka jest też liderem w dziedzinie rozwoju innowacyjnych technologii recyklingu szkła.

Do nowo powstającego zakładu uzdatniania stłuczki szklanej w Czarnkowie, pow. czarnkowsko-trzcianecki poszukujemy pracowników.

Poszukujemy osób na następujące stanowiska:

  • brygadzista
  • elektryk
  • operator ładowarki (uprawnienia dla klasy 1)
  • mechanik
  • magazynier/wagowy
  • pracownik fizyczny – 4 etaty

Do pracy na stanowiskach brygadzista, laborant, magazynier/wagowy wymagana jest obsługa komputera (Windows, Office). Mile widziana znajomość programu SAP Business One.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie:

1) CV jako załącznika poprzez e-mail: czarnkow(małpa)krynicki.pl
2) informacji o jakie stanowisko osoba się ubiega

W CV prosimy umieścić:
– imię (imiona) i nazwisko,
– data urodzenia,
– dane kontaktowe: adres do korespondencji, e-mail i telefon
– posiadane wykształcenie,
– przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

oraz dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego procesu rekrutacji, jak i przyszłych prowadzonych przez Krynicki Recykling S.A. z siedzibą w Olsztynie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

 

Informujemy, że Administratorem danych jest Krynicki Recykling S.A. z siedzibą w Olsztynie przy ul. Iwaszkiewicza 48 lok 23. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych.
Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.