Zrównoważony rozwój

Spółka Krynicki Recykling S.A. jest świadomym partnerem w biznesie zarówno jako Producent, Klient oraz Pracodawca. Jako producent Krynicki Recykling dąży do ciągłego rozwoju stosowanych technologii i zagwarantowanie najwyższej jakości produktów, przy jednoczesnym dbaniu o środowisko naturalne poprzez zmniejszenie zużycia energii oraz przez zwiąkszanie stopnia odzysku odpadów. Przy wyborze dostawców przykłada wagą do spełniania przez nich norm środowiskowych i posiadania certyfikatów branżowych. W stosunku do swoich pracowników gwarantuje równy dostąp do stanowisk i rozwoju zawodowego.

Dodatkowo Krynicki Recykling S.A. angażuje sią w rozwój lokalnych społeczności poprzez uświadamianie wartości w zakresie ochrony środowiska.

 

Polityka Jakości

SPEŁNIENIE OCZEKIWAŃ KLIENTA TO JAKOŚĆ NASZ SUKCES ZALEŻY OD JAKOŚCI

Rozumiemy potrzeby naszych Klientów i dostarczamy oczyszczoną stłuczkę szklaną, dostosowaną pod względem cech, wolumenu i ceny do ich oczekiwań.

Zobowiązujemy się do spełniania wymagań Klienta i innych wymagań mających zastosowanie względem oferowanego produktu.

Wspomaga nas w tym wdrożony system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001 i Rozporządzeniem Komisji (UE) Nr 1179/2012, którego zobowiązujemy się ciągle doskonalić.

 

Adam Krynicki,

Prezes Zarządu
Olsztyn, 04.02.2016

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych.
Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.